SZAMPONY, OD KTÓRYCH MOŻNA WYŁYSIEĆ

Czołowi trycholodzy w kraju opublikowali listę szamponów niebezpiecznych dla włosów i opowiedzieli, jak można przywrócić ich gęstość i objętość.

Karolina Sarecka
Wykształcenie: rezydentura w zakresie dermatowenerologii
Un. Med. im. A. Moneckiego (2005 r.)
Przekwalifikowanie zawodowe: Kosmetologia, IPC FMBA (2012)
Certyfikat: Dermatowenerologia, IPC FMBA (2012)
Kursy i szkolenia: Trychologia, UJ
Pierwszy Profesjonalny Instytut Estetyki
Uczestnik Asclepian Laser Workshop (2017)

Doświadczenie medyczne – 11 lat

Jedna z najlepszych trycholożek w Polsce, według czasopisma o tematyce prozdrowotnej PROFI, Karolina Sarecka, opowiedziała o doświadczeniu leczenia włosów po uszkodzeniu ich szamponami, które są dostępne na rynku masowym oraz podała szczegółowe instrukcje, jak zatrzymać ich wypadanie i przywrócić gęstość.

"Zawód zobowiązuje mnie do regularnego podnoszenia kwalifikacji, ponieważ rynek kosmetyczny nie stoi w miejscu i masowo produkuje nowości, które często są dalekie od deklarowanego działania.

Szampony i balsamy, które są rzekomo na objętość, połysk oraz przeciwdziałają wypadaniu włosów mówią o tym, jak szybko można uzyskać satysfakcjonujący efekt po prostu myjąc głowę. Elegancki design, wygodny kształt, przystępna cena - trudno nie skusić się na zakup "super-środka", który obiecuje gęstość i siłę w jednej butelce, ale czy warto tak ryzykować?

Po zakończeniu warsztatów z prawidłowej pielęgnacji włosów, w końcu przekonałam się, że nie. Rzecz w tym, że większość szamponów, które tak wiele obiecują konsumentowi zawiera substancje, które negatywnie wpływają na mieszek włosowy oraz skórę. Z natury takie produkty są toksyczne i prowadzą do tego, że prędzej czy później mieszek włosowy obumże, a włos przestaje rosnąć.

W taki sposób przyczyniamy się do zaostrzenia problemu przerzedzenia i wypadania włosów, któremu ciężko będzie później zapobiec. Natomiast tak długo, jak włosy są na głowie, możliwe jest zwiekszenie ich ilości bez korzystania z terapii hormonalnej. Co więcej, dziś można to zrobić w prosty i przyjemny sposób w warunkach domowych.

Martwię się o moich pacjentów i szukam najbezpieczniejszych metod zapobiegania wypadaniu włosów. Do najlepszych z nich i najbardziej skutecznych należy preparat HAIRSTIM. Jest to wieloskładnikowa, skoncentrowana emulsja, regulująca pracę mieszków włosowych.

Jej działanie ma na celu pobudzenie obumarłej cebulki włosa i ochronę jej przed niebezpiecznymi składnikami w preparatach kosmetycznych, takimi, jak:

  • Siarczany (SLS)
  • DIETANOLOMINA (DEA)
  • Ftalan
  • LAS-Tenside
  • Benzen
  • Glikol propylenowy
  • Parabeny
  • Triclosan

HAIRSTIM odżywia włosy na całej długości witaminami i minerałami, tworząc w ten sposób barierę w zetknięciu z substancjami toksycznymi.

Innymi sposobami na rozwiązanie problemu z wypadaniem włosów jest stosowanie szamponów, masek i odżywek, które nie mają w składzie niebezpiecznych substancji. Natomiast na rynku kosmetycznym takich produktów nie ma za wiele. Większość z nich zawiera konserwanty oraz toksyczne substancje, które skutkują wydłużonym terminem ważności produktu.

W osobistej praktyce spotykam ludzi z różnymi problemami. Statystyki dowodzą, że samodzielne próby zatrzymania wypadania włosów zwykle prowadzą do gorszych wyników. Zdecydowanie nie polecam wybierania jakichkolwiek środków leczenia bez konsultacji z kompetentnym specjalistą.

Bezpiecznym profesjonalnym środkiem do użytku domowego jest HAIRSTIM . Jego skuteczność została udowodniona w testach klinicznych oraz potwierdzona eksperymentalnie. Stosowanie HAIRSTIMU przez moich pacjentów mierzących się z problemem całkowitego łysienia spotkało pozytywne zaskoczenie. Otóż HAIRSTIM działa kilkakrotnie szybciej i skuteczniej niż inne produkty, które obiecują tak wiele...

Należy pamiętać, iż HAIRSTIM to w pełni naturalny preparat, który działa wielopłaszczyznowo – zarówno na łysienie, jak i na łupież. Kuracja zapobiega dalszemu wypadaniu włosów oraz przetłuszczaniu się skóry głowy, ale nie tylko!

Dodatkowym atutem preparatu jest łatwość jego stosowania. Jest to spray, który należy wmasować w skórę głowy bezpośrednio po umyciu i wstępnym osuszeniu, a następnie pozostawić go do wchłonięcia. Dla uzyskania lepszych efektów, należy przez jakiś czas powstrzymać się od używania suszarki do włosów. Producent zaleca stosowanie Hairstimu codziennie, przez okres minimum miesiąca, aby zobaczyć naprawdę satysfakcjonujące efekty. Choć pierwsze zmiany mogą być widoczne już po kilku dniach kuracji!

Pierwszy tydzień

Włosy "ożywają": stają się miękkie, łatwe do rozczesania bez użycia balsamów i odżywek.

Drugi tydzień

Znacznie mniejsza się wypadanie włosów, łamliwość, a rozdwajanie się końcówek znika na całej długości włosa.

Trzeci tydzień

Pojawienie się nowych i zdrowych włosów.

Czwarty tydzień

Znacznie zwiększa się objętość i ilość włosów. Łupież całkowicie znika. Wypadanie włosów jest redukowane do minimalnej dopuszczalnej normy.

Czy wolisz leczyć wypadanie włosów samodzielnie, czy w gabinecie lekarskim - decyzja należy do Ciebie. Jednak zdecydowanie zalecam, aby nie odkładać tej decyzji na ostatnią chwile, ponieważ grozi to całkowitym wyłysieniem, a bez kosztownego leczenia hormonalnego nie będzie można naprawić sytuacji".

Przez długi czas mężczyźni i kobiety żyli w błędzie, uważając wizytę u trychologa za konieczność, w walce z pozbyciem się poblemu wypadania włosów. Jednak badanie populacji przeprowadzone przy wsparciu Instytutu Zdrowego Włosa nas zaskoczyło.

Ankieta Instytutu Zdrowego Włosa: Jak walczysz z wypadaniem włosów?

Za pomocą szamponów aptecznych:
23%
Za pomocą HAIRSTIM :
47%
Terapią hormonalną:
8%
Maseczkami domowej roboty:
17%
Nie zwalczam:
5%

Dobra wiadomość dla osób, które zdecydują się pozbyć problemu wypadania włosów za pomocą HAIRSTIMU : Karolina Sarecka poinformowała, że w tej chwili wspólnie z Instytutem Zdrowego Włosa udało się zorganizować specjalny program, w ramach którego opakowanie preparatu można uzyskać całkowicie Darmowa Próbka!

UWAGA! W związku z dużą liczbą zamówień producent został zmuszony do ograniczenia warunków promocji. Obecnie obowiązuje ona tylko do wyczerpania zapasów.

UWAGA! Uważaj na podróbki! Teraz zgodnie z promocją producenta Możesz uzyskać HAIRSTIM całkowicie Darmowa Próbka:

Spróbuj szczęścia!
Naciśnij koło i spróbuj uzyskać opakowanie HAIRSTIM Darmowa Próbka!


KRĘĆ
Gratulacje!

Możesz otrzymać 1 opakowanie HAIRSTIM Darmowa Próbka

Ok


153 komentarze
Irena Solec
Jeśli mam łysinę na przedziałku, czy nadszedł czas, aby udać do lekarza?
12 minut temu
Natalia Waluj
Musisz koniecznie udać się do lekarza, gdy tylko zobaczysz kępkę własnych włosów na grzebieniu. To oznacza, że coś jest nie tak i wymaga prawidłowego leczenia!
21 minut temu
Anastazja Kot
Przyszedł mi miesiąc temu "HAIRSTIM", spróbuję. Szkoda, że późno znalazłam Twój artykuł, zamówiłabym w promocji Darmowa Próbka :(
25 minut temu
Wiktoria Antoś
Hairstim to mój ulubiony środek już od dłuższego czasu. W tym czasie udało mi się wyhodować piekne włosy. Czy ktoś jeszcze wątpi w jego skuteczność? Mogę wysłać zdjęcia PRZED i PO.
27 minut temu
Anna Słodownik
Kuuurde, a ja jeszcze myślałam, czy go zamówić, czy nie. Teraz nie mam żadnych wątpliwości.
Muszę zdążyć, póki można to zrobić Darmowa Próbka, bo niewiadomo kiedy jeszcze będzie taka możliwość.
30 minut temu
Katarzyna Skorecka
Leczę się tym środkiem przez trzy tygodnie, wyniki są rzeczywiście imponujące.Zobaczcie sami!
34 minuty temu
Natalia Kwiatkowska
Ja własnie odbyłam rozmowe ze specjalistą i zamówiłam miesięczną kurację Harstimu, nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa efektów!
39 minut temu
Alicja Radek
Chcę podzielić się trikiem dla osób, które są już w temacie. Dodaję kroplę HAIRSTIMU do wszystkich szamponów, a następnie myję nimi głowę. Włosy stały się miękkie, dobrze się układają i lśnią.
42 minuty temu
Natalia Korotek
Ja też tak robię! :)
godzinę temu
Nadia Potocka
Wydaje mi się, że nie jest to uczciwe wobec pacjentów. Ludzie idą do tego lekarza i wydają szalone pieniądze.A tu się okazuje, że istnieje preparat Heirstim, który pomaga wyeliminować problem z włosami i zapomnieć o nim raz na zawsze!
godzinę temu
Diana Burska
Wiecie, ja też pracuję jako trycholog. Moi pacjenci wiedzą o istnieniu HAIRSTIMU, ale idą do mnie po testy i często się denerwują, gdy nie wykryto nieprawidłowości hormonalnych. Ja im też przepisuję ten preparat, bo z terapii niehormonalnej jako jedyny skutecznie zwalcza problemy z włosami.
godzinę temu
Katarzyna Sokół
Ten preparat naprawdę uratował mnie! Pozbyłam się kompleksów raz na zawsze. Teraz jestem pewna siebie i częściej chodzę na randki!! Polecam Wam kobitki! :)
dwie godziny temu
Kinga Krawczyk
Chcę pochwalić się swoimi sukcesami z tym środkiem. Używam go od miesiąca, i nie planuję przestawać :)
dwie godziny temu
Aleksandra Gładyś
Ja takie pieniądze wydałam na różne zabiegi... a włosy tylko stały się gorsze ... spróbuję ten HAIRSTIM póki jeszcze można go dostać Darmowa Próbka!
dwie godziny temu
Alicja Zołucka
Teraz to chyba co druga dziewczyna ma obsesję na punkcie tej emulsji. Czy ona naprawdę jest taka dobra?
dwie godziny temu
Laura Danecka
Ja tez od zawsze miałam kompleksy związane z włosami. Od kiedy pamietam były rzadkie i wypadały, a teraz...:) HAIRSTIM . Spójrz tylko, co było na mojej głowie jeszcze jakiś czas temu, a co jest teraz
dwie godziny temu